Białostocka Izba Administracji Skarbowej najlepsza w kraju

  • 12.06.2020, 10:58
  • Red
Białostocka Izba Administracji Skarbowej najlepsza w kraju
Izba Administracji Skarbowej w Białymstoku siódmy rok z rzędu zajęła pierwsze miejsce w Rankingu Izb i Urzędów Skarbowych Dziennika Gazety Prawnej w kategorii izb administracji skarbowej. W swoich kategoriach wyróżnienia otrzymały także podlaskie urzędy skarbowe w tym Urząd Skarbowy w Kolnie.

W XVI Rankingu Dziennika Gazety Prawnej, jak co roku, izby administracji skarbowej i urzędy skarbowe poddawano ocenie w dwóch kategoriach: skuteczność, czyli prawidłowość wydawanych decyzji podatkowych oraz efektywność, która odzwierciedlała pracowitość urzędów, ich szybkość działania i podejmowania decyzji. Punkty z obu kategorii były sumowane i decydowały o ostatecznym miejscu w klasyfikacji generalnej.

W tym roku, podobnie zresztą jak w poprzednich latach, pierwsze miejsce w klasyfikacji generalnej zajęła Izba Administracji Skarbowej w Białymstoku, wygrywając jednocześnie w kategorii efektywności oraz zdobywając wyróżnienie w kategorii skuteczność. Od kilku lat białostocka Izba znajduje się w ścisłej czołówce rankingu. W tegorocznym zestawieniu doceniono też urzędy skarbowe z województwa podlaskiego, które zostały nagrodzone w ramach swoich kategorii.

Wśród małych urzędów skarbowych trzecie miejsce w klasyfikacji generalnej i drugie miejsce w kategorii efektywność zajął Urząd Skarbowy w Kolnie. Wyróżnienie w kategorii generalnej i trzecie miejsce w kategorii efektywność przypadło Urzędowi Skarbowemu w Augustowie, a wyróżnienie w kategorii efektywności otrzymał Urząd Skarbowy w Grajewie.

W kategorii urzędów średnich, wysoko w rankingu znalazł się Urząd Skarbowy w Suwałkach, zdobywając trzecie miejsce w kategorii efektywność.

red_

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe