Prezentacja powiatowego Komitetu Poparcia Andrzeja Dudy w Zambrowie

  • 16.06.2020, 12:34
  • www.narew.info| Sprawdź nasz profil na Facebooku
Prezentacja powiatowego Komitetu Poparcia Andrzeja Dudy w Zambrowie
Przed siedzibą biura Senatora RP Marka Adama Komorowskiego odbyła się prezentacja powiatowego Komitetu Poparcia Andrzeja Dudy w Zambrowie. W wydarzeniu wzięli udział Poseł na Sejm RP, a zarazem minister edukacji narodowej Dariusz Piątkowski i Senator RP Marek Komorowski, wójtowie oraz lokalni liderzy i działacze Prawa i Sprawiedliwości. Na miejscu nie zabrakło również mieszkańców z tabliczkami popierającymi urzędującego prezydenta Andrzeja Dudę.

- To jest ważny dla nas moment. To jest ważny moment dla Polski. Te prezentacje odbywają się w poszczególnych powiatach, dzisiaj jesteśmy w Zambrowie - powiedział na początek Marek Adam Komorowski.

Głos zabrał również Dariusz Piontkowski, mówiąc o szerokich korzyściach płynących z reelekcji Andrzeja Dudy.

- Staramy się pokazać, że Pan prezydent Andrzej Duda nie jest tylko politykiem. Jest człowiekiem, który ma szerokie poparcie społeczne. Stąd w poszczególnych powiatach, prezentujemy grono osób, które na co dzień nie zajmują się polityką, ale w tak szczególnym momencie, jak kampania wyborcza, jak wybór głowy państwa, postanowiło zasygnalizować, jakie ma poparcie polityczne - tłumaczył minister edukacji narodowej Dariusz Piontkowski.

 

 

Lider partii w regionie mówił o gwarancji dobrej współpracy, przy wyborze Andrzeja Dudy ponownie na urząd Prezydenta RP.

- Andrzej Duda gwarantuje dobrą współpracę większości sejmowej, rządu i głowy państwa. Zamiast kłótni, którą oferuje nam opozycja jest szansa na kontynuowanie dobrej zmiany w Polsce. Na taką politykę społeczną, która jest akceptowana przez większość Polaków - powiedział Dariusz Piontkowski.

Jak zapowiedział senator miejsce przy ul. Raginisa 6, w którym znajduje się biuro senatora Komorowskiego, ma stać się w okresie kampanii centrum życia politycznego. 

- Jesteśmy przed biurem senatorskim. To miejsce mam nadzieję, będzie takim centrum naszego życia politycznego w powiecie. Spotykamy się, żeby pokazać, że Pan prezydent Andrzej Duda, nie jest sam, że ma wsparcie lokalnej społeczności. Komitet, który się zawiązał jest bardzo różnorodny. Poza samorządowcami, członkami PiS, są przedsiębiorcy, nauczyciele, przedstawiciele służby zdrowia, związków zawodowych czy strażaków.

www.narew.info| Sprawdź nasz profil na Facebooku

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe