Sieć sklepów LPP otwarta w Galerii Jurowieckiej w Białymstoku - [VIDEO]

  • 16.06.2020, 15:52 (aktualizacja 16.06.2020, 17:13)
  • Red
Sieć sklepów LPP otwarta w Galerii Jurowieckiej w Białymstoku - [VIDEO]
Galeria Jurowiecka w Białymstoku to jedyna galeria w regionie, gdzie sieć LPP jest otwarta. Należą do niej Reserved, Mohito, House, Cropp i Sinsay.

Po kolejnych etapach odmrażania gospodarki, galerie handlowe od kilku tygodni ponownie są otwarte. Jednakże funkcjonują w nieco innej rzeczywistości. Wymagane są m.in. dezynfekcja rąk czy noszenie maseczek. Przestrzeganie rządowych obostrzeń pozwalają na działanie galerii handlowych, czego przykładem jest  Galeria Jurowiecka w Białymstoku. 

Przerwa w funkcjonowaniu centrów handlowych spowodowała, iż nie wszystkiego sklepy zostały otwarte. Interesującym jest fakt, że Galeria Jurowiecka w Białymstoku jest jedyną galerią w regionie, gdzie sklepy sieci LPP nie zawiesiły swojej działalności. LPP, to znany polski producent odzieży, który zarządza pięcioma rozpoznawalnymi markami: Reserved, Mohito, House, Cropp i Sinsay.

 

red_

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe