Kronika Województwa Podlaskiego 622 [VIDEO]

  • 18.06.2020, 08:21 (aktualizacja 18.06.2020, 09:31)
  • www.narew.info| Sprawdź nasz profil na Facebooku
Kronika Województwa Podlaskiego 622 [VIDEO]
Wiadomości z województwa podlaskiego.

Środki na promocję obszarów wiejskich rozdysponowane 

Zarząd województwa podlaskiego przyznał 723 tys. zł na promocję obszarów wiejskich. Dzięki środkom możliwe będą szkolenia, warsztaty, promocja regionalnych atrakcji czy wizyty studyjne. W ramach konkursu Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich zrealizowanych zostanie 17 projektów. 

 

 

Podlaski Instytut Kultury z szeregiem projektów

W związku ze znoszeniem kolejnych obostrzeń rządowych, większość instytucji kultury powraca do swojej wcześniejszej działalności. Mimo panującej pandemii SARS-CoV-2, Podlaski Instytut Kultury w Białymstoku przygotował szereg projektów, które zachęcać mają do ponownego odwiedzania placówek.

 

Podlaski Pakiet Gospodarczy- część II

Przedsiębiorco! Już niebawem kolejna szansa na dotacje! Druga część Podlaskiego Pakietu Gospodarczy to 35 000 000 zł dla samozatrudnionych, mikro- i małych przedsiębiorców

 

 

www.narew.info| Sprawdź nasz profil na Facebooku

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe