1500 metrów kwadratowych już pod dachem [FOTO]

  • 21.06.2020, 10:37
  • Narew info | www.narew.info | Polub dziś nasz Facebook
1500 metrów kwadratowych już pod dachem [FOTO]
Po dziewięciu miesiącach od rozpoczęcia budowy sala gimnastyczna przy Szkole Podstawowej nr 2 im. Władysława Broniewskiego w Łomży już pod dachem. Jej całkowita powierzchnia to 1500 metrów kwadratowych.

Sala gimnastyczna przy Szkole Podstawowej nr 2 w Łomży została wybudowana przez firmę JL Sp. z o.o. z Piątnicy Poduchownej za blisko 6,8 mln złotych. Ponad 2,4 mln zł pochodziło z dofinansowania z Ministerstwa Sportu i Turystyki, natomiast blisko 400 tysięcy z Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.

Niebawem rozpoczną się prace przy budowie 800 m2 boiska wielofunkcyjnego o nawierzchni poliuretanowej. Miejsce podnoszące atrakcyjność edukacyjną szkoły wybuduje firma Complexe Sportif Grażyna Kowalska z Tłuszcza za kwotę 570 tys. zł. Będzie ono służyło do uprawiania piłki ręcznej i mini futbolu.

Nowe obiekty powinny być gotowe w listopadzie tego roku.

 

Narew info | www.narew.info | Polub dziś nasz Facebook

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe