Andrzej Duda spotkał się z mieszkańcami Białegostoku [VIDEO i FOTO]

  • 22.06.2020, 10:15 (aktualizacja 22.06.2020, 13:59)
  • Narew Info|www.narew.info|Polub dziś nasz Facebook p
Andrzej Duda spotkał się z mieszkańcami Białegostoku [VIDEO i FOTO]
Przy głośnych owacjach i tłumach zwolenników wchodził na scenę w Białymstoku prezydent Andrzej Duda. Ubiegający się o reelekcję kandydat spotkał się z mieszkańcami w pobliżu pomnika Marszałka Józefa Piłsudskiego. Podczas 40-minutowego spotkania poruszonych zostało wiele kwestii. - Obniżenie wieku emerytalnego było podstawowym żądaniem i zostało zrealizowane mówił prezydent, ale to nie wszystko.

Obniżenie wieku emerytalnego było podstawowym żądaniem i zostało zrealizowane. Drugim było to, aby coś zrobić by podniósł się poziom życia rodziny. Proszono mnie o to. Pamiętam te łzy w oczach kobiet, mam, które mówiły: dzieci wyjechały za granicę, syn wyjechał, córka wyjechała. Wyjechali, bo musieli, bo nie było pracy. Nie ma godnej pracy, nie widzieli szans dla siebie. Wyjechali. Niech pan coś zrobi z tym, żeby wrócili. Zróbcie coś. Zróbcie coś. Proszę Państwa nie jest to łatwe. Nie jest łatwo zmienić kraj natychmiast. Nie da się tego zrobić, ale zdecydowaliśmy, że uruchomimy program, który wesprze rodzinę. Wesprze ją w sposób bezpośredni, wesprze ją finansowo. To program 500 plus - mówił ubiegający się o reelekcję prezydent.

 

 

Andrzej Duda w Białymstoku mocno podkreślał, że inwestycje drogowe - takie jak Via Baltica, Via Carpatia czy Rail Baltica są niezwykle istotne do rozwoju tej części kraju.

Via Baltica, Rail Baltica, Via Carpatia to jest wszystko to co jest potrzebne do rozwoju tej części naszego kraju. Infrastruktura, infrastruktura i jeszcze raz infrastruktura, która, której tutaj tak bardzo brakuje. Ta ziemia ma dla nas także ogromne znaczenie strategiczne. Bo ona łączy ona łączy Europę pomiędzy jej północą, a jej południem Wiecie Państwo o czym mówię. Mówię o wielkim projekcie trójmorza. Via Carpatia, będzie droga która połączy państwa bałtyckie z morzem Czarnym i morzem Adriatyckim. Właśnie przez Państwa region. Właśnie tutaj, będzie arterią, która będzie wielką tętnicą europy, ale przede wszystkim spowoduje, że tutaj będzie rozrastał się biznes, że tutaj będą przyjeżdżali  turyści w jeszcze większej liczbie niż do tej pory - mówił Andrzej Duda

Prezydent prosił mieszkańców Podlasia o wsparcie i o pójście na wybory. Zapewniał, nawiązując do swego hasła wyborczego, że będzie zawsze prezydentem polskich spraw.

Proszę idźcie do wyborów, proszę namówcie do tego swoich najbliższych, sąsiadów, znajomych. Namawiajcie do tego, by te wybory były z wielką frekwencją. Byśmy wybrali, byśmy wybrali dobrze dla Polski. Byśmy wybrali drogę dalszego rozwoju. Bo najważniejsze jest to by Polska się rozwijała. Bo to jest nasz wielki, wielki, wielki wspólny obowiązek. Proszę Państwa o to. Proszę całego serca.

Pierwsza tura wyborów prezydenckich odbędzie się 28 czerwca, a druga-jeśli do niej dojdzie, po dwóch tygodniach, czyli 12 lipca.

Narew Info|www.narew.info|Polub dziś nasz Facebook p

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Zenek
Zenek 22.06.2020, 14:45
"Nie jest łatwo" marnować publiczne miliardy na wyimaginowane +

Pozostałe