Kronika Województwa Podlaskiego 623 [VIDEO]

  • 24.06.2020, 13:57 (aktualizacja 24.06.2020, 14:11)
  • Red
Kronika Województwa Podlaskiego 623 [VIDEO]
Wiadomości z województwa podlaskiego.

Wydarzenie- Podsumowanie I cz. Podlaskiego Pakietu Gospodarczego

Władze województwa podlaskiego podsumowały pierwszą cześć pakietu gospodarczego, który był odpowiedzią na kryzys wywołany pandemią SARS-CoV-2 w Polsce. W ramach pakietu ponad 65 mln zł trafiło do przedsiębiorców w regionie, a uratowanych zostało blisko 16 tys. miejsc pracy.

Inwestycja- Wznowienie 21 linii autobusowych w regionie

W ramach Funduszu Rozwoju Przewozów Autobusowych podpisana została umowa między marszałkiem województwa podlaskiego a wojewodą, na realizację połączeń przez spółkę PKS Nova. Pozwoli ona na sfinansowanie 21 linii autobusowych.

Wydarzenie- Przekazanie policjantom z regionu alkomatów IBLOW

Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Łomży zakupił 10 urządzeń IBLOW do pomiaru trzeźwości. Sprzęt trafi do komend policji w Łomży, Zambrowie, Grajewie, Kolnie oraz Wysokiem Mazowieckiem.

red_

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe