3000 maseczek dla Izby Administracji Skarbowej w Białegostoku

  • 25.06.2020, 10:22 (aktualizacja 25.06.2020, 10:25)
  • Red
3000 maseczek dla Izby Administracji Skarbowej w Białegostoku
Dyrektor Okręgowy Służby Więziennej w Białymstoku przekazał 3000 maseczek na potrzeby Izby Administracji Skarbowej w Białymstoku. 1000 maseczek powstało w Zakładzie Karnym w Czerwonym Borze.

Od początku pandemii koronawirusa Służba Więzienna włączyła się aktywnie w zwalczanie i ograniczanie jej skutków. Prostym, ale jednocześnie niezwykle istotnym pomysłem okazało się szycie maseczek ochronnych, które w czasie pandemii COVID-19 są niezbędnym atrybutem niemalże wszystkich.

Po zaopatrzeniu placówek służby zdrowia przyszedł czas na inne podmioty sfery budżetowej. Tym razem obdarowanym jest Izba Administracji Skarbowej w Białymstoku. Dyrektor Okręgowy Służby Więziennej w Białymstoku płk Piotr Kondraciuk przekazał na ręce dyrektora instytucji, Wojciecha Orlińskiego i wicedyrektora nadinspektora Dariusza Muszyńskiego dokładnie 3000 maseczek uszytych w podległych sobie jednostkach penitencjarnych.

Jak informuje kpt. Dariusz Śmiechowski, spośród 3000 maseczek ochronnych przekazanych Izbie Administracji Skarbowej w Białymstoku, 1000 sztuk uszył Zakład Karny w Czerwonym Borze.

Jak widzimy, akcja #resortsrawiedliwoscipomaga cały czas trwa.

red_

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe