Łomżyńska "Weta". Tradycja i nowoczesność, a także wiedza i praktyka dobrych wartości - Na Starym Rynku Bogumiła Olbryś [VIDEO]

  • 26.06.2020, 14:27 (aktualizacja 26.06.2020, 14:34)
  • www.narew.info| Sprawdź nasz profil na Facebooku
Łomżyńska "Weta". Tradycja i nowoczesność, a także wiedza i praktyka dobrych…
Historia tej szkoły rozpoczęła się 70 lat temu. To właśnie wtedy działalność rozpoczęło 2-letnie Liceum Weterynaryjne II stopnia w Łomży, placówka która dziś jako Zespół Szkół Weterynaryjnych i Ogólnokształcących nr 7 w Łomży ma na swoim koncie wiele sukcesów. Jak udaje się łączyć tradycję z nowoczesnością? Jakie zmiany przeszła szkoła w ostatnim czasie? I w końcu dlaczego jest ona dobrym wyborem dla młodego człowieka szukającego swojej życiowej drogi? Na pytania te i nie tylko odpowiada Bogumiła Olbryś dyrektor Zespołu Szkół Weterynaryjnych i Ogólnokształcących nr 7 w Łomży w rozmowie z Marleną Siok.

 

www.narew.info| Sprawdź nasz profil na Facebooku

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe