Nowe ambulanse w Łomży, Zambrowie i Wysokiem Mazowieckiem [VIDEO]

  • 25.06.2020, 16:17 (aktualizacja 25.06.2020, 16:43)
  • Red
Nowe ambulanse w Łomży, Zambrowie i Wysokiem Mazowieckiem [VIDEO]
Do Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Łomży, trafiły trzy nowe karetki, a dwie z nich przekazane zostały filiom w Zambrowie oraz Wysokiem Mazowieckiem.

Do Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Łomży, trafiły trzy nowe karetki, które służyć mają m.in. lepszemu komfortowi pracy. Dwie z nich przekazane zostały filiom w Zambrowie oraz Wysokiem Mazowieckiem. Zakup nowych ambulansów możliwy był dzięki środkom przekazanym przez zarząd województwa podlaskiego. 

Nowe karetki pogotowia ratunkowego to kolejne wsparcie, które w tym roku trafiło do Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Łomży.

Ambulanse w Łomży, Zambrowie oraz Wysokiem Mazowieckiem przyczynić się mają m.in. do lepszego komfortu pracy, sprawniejszej pomocy pacjentom, zapewnić bezpieczeństwo potrzebującym, ale także służyć m.in. do walki z pandemią COVID-19. Wartość trzech pojazdów pogotowia ratunkowego to 1,5 mln zł.

 

red_

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe