Przygotowania do otwarcia plaży w Łomży [VIDEO]

  • 26.06.2020, 12:05 (aktualizacja 26.06.2020, 12:53)
  • Narew Info|www.narew.info|Polub dziś nasz Facebook p
Przygotowania do otwarcia plaży w Łomży [VIDEO]
Od 27 czerwca br. ratownicy wodni pojawią się z patrolami na rzece Narew oraz na plaży przy moście „Hubala”. Do 25 lipca br. będzie tam funkcjonowało miejsce okazjonalnie wykorzystywane do kąpieli. Ponadto dwuosobowe patrole ratownicze na Narwi będą prowadzone do 1 września. Na ten cel Okręgowe Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe w Łomży z budżetu miasta otrzymało 100 tysięcy złotych.

Bezpieczeństwa osób korzystających z kąpieli w Narwi w wyznaczonym do tego celu miejscu ratownicy będą pilnowali przez miesiąc od godz. 11:00 do godz. 19:00. Od poniedziałku do czwartku będzie to 3 ratowników, a od piątku do niedzieli 4 ratowników. Miejsce do kąpieli zostanie podzielony na dwie części. Boje czerwone oznaczą akwen dla osób nieumiejących pływać, a boje koloru żółtego dla umiejących pływać. Ponadto przy wieżyczce ratowniczej na maszcie będzie powiewała flaga informacyjna. Kolor biały oznacza kąpiel dozwoloną, a kolor czerwony zakaz kąpieli. Na plaży znajdą się także toalety, przebieralnie i stojaki na rowery. 

Do końca sierpnia w godzinach od 11:00 do 19:00 ratownicy będą także patrolowali rzekę Narew w granicach administracyjnych naszego miasta. Do 26 lipca będzie to jeden dwuosobowy patrol, a od 27 lipca, kiedy nie będzie już funkcjonowało miejsce okazjonalnie wykorzystywane do kąpieli, będą to dwa patrole.

 

Narew Info|www.narew.info|Polub dziś nasz Facebook p

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe