Nowa obwodnica Starych Kupisk [VIDEO]

  • 26.06.2020, 16:17 (aktualizacja 26.06.2020, 16:26)
  • Red
Nowa obwodnica Starych Kupisk [VIDEO]
Wicemarszałek województwa podlaskiego, Marek Olbryś dokonał otwarcia obwodnicy Starych Kupisk.

Mieszkańcy Starych Kupisk mogą już korzystać z obwodnicy, która łączy się z drogą wojewódzką nr 645. Oficjalnego otwarcia drogi dokonał wicemarszałek województwa podlaskiego, Marek Olbryś. 

Jak podkreślił Piotr Modzelewski, radny sejmiku podlaskiego, opóźnienia nie wynikały z zaniedbań czy nierzetelności podlaskich władz.

Oddanie drogi do użytku to przede wszystkim dobra wiadomość dla mieszkańców, którzy do tej pory musieli zmagać się  z natężeniem ruchu drogowego w Starych Kupiskach. 

Droga została oddana do użytku dzięki decyzji Wojewódzkiego Nadzoru Budowlanego. Wicemarszałek Marek Olbryś dziękował mieszkańcom przede wszystkim za cierpliwość i jak podkreślił, na świętowanie przyjdzie jeszcze czas

red_

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe