Od lipca rusza samochodowe kino w Łomży

  • 30.06.2020, 13:45 (aktualizacja 30.06.2020, 13:56)
  • Narew Info|www.narew.info|Polub dziś nasz Facebook p
Od lipca rusza samochodowe kino w Łomży pixabay.com
W każdą wakacyjną niedzielę prezydent Łomży Mariusz Chrzanowski zaprasza do Letniego Kina Plenerowego. W lipcu będzie miało ono formę kina samochodowego, zaś w sierpniu, jeżeli pozwolą na to warunki epidemiczne w naszym kraju, będzie to tak jak w ubiegłych latach, kino na leżakach.

Seanse kina samochodowego będą odbywały się w lipcowe niedziele o godz. 21:30 na parkingu PWSIiP przy  ul. Akademickiej 1. Obsługa będzie wskazywała miejsce do zaparkowania pojazdu zgodnie z zasadą pierwszeństwa obecności na terenie realizacji wydarzenia, na który wjazd będzie możliwy 45 minut przed rozpoczęciem seansu. Odbiór dźwięku przewidziany jest wyłącznie drogą radiową, dlatego uczestnicy powinni wyposażyć swoje pojazdy w sprawny radioodbiornik o zakresie fal od 86 do 107. Przed rozpoczęciem seansu obsługa będzie informowała o częstotliwości fal radiowych, na których będzie nadawany dźwięk filmu. Na teren kina samochodowego zabroniony będzie wjazd rowerów, motocykli, motorowerów, autobusów, samochodów ciężarowych, samochodów dostawczych, busów, pojazdów rolniczych. Udział publiczności poza samochodem jest niedopuszczalny, a uczestnicy będą mogli przemieszczać się na terenie otwartym w przypadku konieczności skorzystania z toalet. Na terenie imprezy jednorazowo będzie mogło przebywać około 60 pojazdów.

Natomiast jeżeli pozwolą warunki epidemiczne, to w sierpniu planowane jest kino na leżakach. Filmy będą wówczas wyświetlane o godz. 21:00 w ogrodzie Domku Pastora przy ul. Krzywe Koło 1. Pomimo zachowania 2-metrowych odstępów między leżakami trzeba będzie korzystać z maseczek. Do dyspozycji kinomaniaków będzie 100 leżaków.

Organizacja Letniego Kina Plenerowego odbywa się przy zachowaniu wszystkich zaleceń Rady Ministrów RP dotyczących kin plenerowych i samochodowych.

Narew Info|www.narew.info|Polub dziś nasz Facebook p

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe