Gmina Przytuły: Najwyższe poparcie w regionie dla Andrzeja Dudy [VIDEO]

  • 30.06.2020, 15:09 (aktualizacja 30.06.2020, 17:26)
  • Red
Gmina Przytuły: Najwyższe poparcie w regionie dla Andrzeja Dudy  [VIDEO]
Artur Kosicki, marszałek województwa podlaskiego odwiedził gminę Przytuły. Wizyta miała związek z najwyższym poparciem w regionie dla Andrzeja Dudy w wyborach prezydenckich.

W gminie Przytuły Andrzej Duda otrzymał największe poparcie w województwie podlaskim. Urzędujący prezydent otrzymał 84,85% głosów. W związku z tą sytuacją marszałek województwa podlaskiego, Artur Kosicki odwiedził Przytuły, gdzie dziękował mieszkańcom za poparcie jakie udzielili prezydentowi ubiegającemu się o reelekcję. 

Ponadto, Samorządowcy województwa podlaskiego chcą również nagrodzić gminy, w których frekwencja wyborcza w pierwszej turze wyborów była najwyższa.

Andrzej Duda w 10 gminach uzyskał najwyższe poparcie, z czego 5 takich miejsc znajduje się w województwie podlaskim. Artur Kosicki apelował o dalsze uczestnictwo w wyborach i pełną mobilizację, by raz jeszcze oddać głos na urzędującego prezydenta w drugiej turze wyborów, która odbędzie się 12 lipca.

red_

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe