KRONIKA WOJEWÓDZTWA PODLASKIEGO 624 [VIDEO]

  • 01.07.2020, 15:03 (aktualizacja 01.07.2020, 16:48)
  • Red
KRONIKA WOJEWÓDZTWA PODLASKIEGO 624 [VIDEO]
Wiadomości z województwa podlaskiego.

Wydarzenie- Nowa obwodnica Starych Kupisk

Mieszkańcy Starych Kupis mogą już korzystać z obwodnicy, która po wielu przeszkodach i problemach została oddana do użytku. Nowa obwodnica od teraz łączy się z drogą wojewódzką nr 645 przechodzącą między Łomżą a Nowogrodem. Z kolei otwarcia drogi dokonał wicemarszałek województwa podlaskiego, Marek Olbryś.

 

Wydarzenie- Nowe ambulanse w Łomży, Zambrowie i Wysokiem Mazowieckiem

Do Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Łomży, trafiły trzy nowe karetki, które służyć mają m.in. lepszemu komfortowi pracy. Dwie z nich przekazane zostały filiom w Zambrowie oraz Wysokiem Mazowieckiem. Zakup nowych ambulansów możliwy był dzięki środkom przekazanym przez zarząd województwa podlaskiego.

Inwestycja- Przebudowa drogi krajowej nr 66 w Wysokiem Mazowieckiem

O blisko 60 mln zł zwiększony został budżet modernizacji drogi krajowej nr 66, która jest główną arterią w Wysokiem Mazowieckiem. Dzięki podpisaniu przez Ministerstwo infrastruktury aneksu dotyczącego dotyczącego przebudowy wspomnianej drogi, miasto otrzymało już odpowiednie dokumenty.

red_

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe