Premier Mateusz Morawiecki w Zambrowie [VIDEO I FOTO]

  • 02.07.2020, 17:10 (aktualizacja 02.07.2020, 18:12)
  • Narew Info|www.narew.info|Polub dziś nasz Facebook p
Premier Mateusz Morawiecki w Zambrowie [VIDEO I FOTO]
Rządowy Fundusz Inwestycji Lokalnych jest po to, by realizować ważne projekty jak parki, szkoły, chodniki i inne cele. Nie będzie tu prawie wcale biurokracji. Jeśli ktoś nie wierzy niech spojrzy jak sprawnie działa Tarcza Finansowa mówił w Zambrowie Premier Mateusz Morawiecki, który podczas swojej wizyty wręczył przedstawicielom władz powiatowych i gminnych symboliczne czeki z dofinansowaniem. Odniósł się do swojej wcześniejszej wizyty w Zambrowie.Samorząd Powiatu Zambrowskiego otrzymał w ramach Funduszu Inwestycji Lokalnych 1 mln 009 tys. 721 zł, Miasto Zambrów – 2 mln 793 tys. 223 zł, Gmina Zambrów – 1 mln 531 tys. 810 zł, Gmina Kołaki Kościelne – 500 tys. zł, Gmina Rutki 983 tys. 143 zł i Gmina Szumowo 826 tys. 076 zł. Premier Morawiecki podczas swojej wizyty w Zambrowie mocno wsparł ubiegającego się o reelekcję Andrzeja Dudę.

W spotkaniu nad zalewem miejskim w Zambrowie wzięli udział mieszkańcy oraz samorządowcy w tym Burmistrz Miasta Zambrów, Wójtowie Gminy oraz ich przedstawiciele.

 

Narew Info|www.narew.info|Polub dziś nasz Facebook p

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe