OSM Piątnica doceniona w Rankingu „Najważniejsze firmy dla Polski”

  • 03.07.2020, 09:45
  • www.narew.info| Sprawdź nasz profil na Facebooku
OSM Piątnica doceniona w Rankingu „Najważniejsze firmy dla Polski”
OSM Piątnica otrzymała wyróżnienie w Rankingu „Najważniejsze firmy dla Polski” zorganizowanym przez dziennik Rzeczpospolita. Spółdzielnia została doceniona za nieustanny rozwój i konsekwentne umacnianie swojej pozycji na rynkach krajowym oraz zagranicznych.

OSM Piątnica od ponad 40 lat buduje swoją pozycję na rynku i w tym czasie zdobyła zaufanie milionów konsumentów. Zaangażowanie Spółdzielni w rozwój swojej działalności oraz oferowanie klientom produktów najlepszej jakości zostało docenione przez kapitułę Rankingu „Najważniejsze firmy dla Polski”, w którym marka otrzymała wyróżnienie w kategorii branża spożywcza.  

- Działamy w bardzo konkurencyjnej i dynamicznej branży, w której liczy się jakość produktów oraz podążanie za potrzebami konsumentów. Od lat konsekwentnie budujemy pozycję marki na rynku ogólnopolskim, ale robimy to z poszanowaniem i zachowaniem lokalnego kolorytu Podlasia, północy Mazowsza i Kurpi. Cieszymy się, że możemy jednocześnie spełniać oczekiwania naszych konsumentów i wspierać rozwój ponad 2 tysięcy rolników należących do naszej Spółdzielni. Jesteśmy dumni, że zarówno klienci, jak i nasi partnerzy doceniają te działania i jest to dla nas najlepsza motywacja do dalszej pracy  – podkreśla Zbigniew Kalinowski, Prezes Zarządu OSM Piątnica. 

Ranking dziennika Rzeczpospolita „Najważniejsze firmy dla Polski” jest odzwierciedleniem istotnych trendów we współczesnym biznesie i ma na celu wyłonienie najbardziej zaangażowanych i przyjaznych firm dla ogólnopolskiego biznesu. Kapituła konkursowa, tworząc zestawienie, brała pod uwagę czynniki ekonomiczne oraz rolę, jaką firma odgrywa w rzeczywistości społecznej – od kwestii podatkowych, poprzez poziom zatrudnienia, działania na rzecz lokalnej społeczności, po aktywności podejmowane na rzecz ochrony klimatu. W trakcie opracowywania rankingu jurorzy brali pod uwagę także prospołeczne i propracownicze działania firm podjęte podczas pandemii koronawirusa. Ranking został opracowany z okazji 100-lecia dziennika Rzeczpospolita, który od lat jest wiarygodnym źródłem informacji w kwestiach gospodarczych oraz rynkowych w Polsce. 

www.narew.info| Sprawdź nasz profil na Facebooku

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe