Wyciek gazu na Poznańskiej. Ewakuacja 33 osób [FOTO]

  • 03.07.2020, 13:07 (aktualizacja 03.07.2020, 13:18)
  • Narew Info|www.narew.info|Polub dziś nasz Facebook p
Wyciek gazu na Poznańskiej. Ewakuacja 33 osób [FOTO]
Około godziny 12:00 w rejonie jednej z hurtowni przy ul. Poznańskiej doszło do rozszczelnienia gazociągu. Sytuacja jest już opanowana, jednak na miejsce od razu strażaków z Państwowej Straży Pożarnej oraz druhów ochotników.

Do zdarzenia doszło podczas prowadzony prac ziemnych koparką. Po uszkodzeniu rury woń gazu wyczuwalna była w dużej odległości, co stwarzało bardzo duże zagrożenie.

Na obiektach po starej "Bawełnie", w wyniku prac budowlanych prowadzonych przy jednej ze starych hal modernizowanych pod inne potrzeby, koparka uszkodziła gazociąg niskiego ciśnienia doprowadzający gaz ziemny - o średnicy 100 mm. W wyniku tego przerwania nastąpił duży wyciek gazu, udało się go opanować, został zakręcony zawór na dojściu do obiektu. Ewakuowanych z sąsiednich obiektów zostało 33 osoby. W wyniku tego zdarzenia nikt nie ucierpiał powiedział- st.bryg. Dionizy Krzyna Komendant Miejski PSP w Łomży

Narew Info|www.narew.info|Polub dziś nasz Facebook p

Zdjęcia (4)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe