Renata Piątkowska gościem Książnicy Podlaskiej

  • 07.07.2020, 14:06
  • Red
Renata Piątkowska gościem Książnicy Podlaskiej
Książnica Podlaska im. Łukasza Górnickiego w Białymstoku zorganizowała spotkanie Renatą Piątkowską. Pisarka gościć będzie na profilu na Facebooku 8 lipca o godz. 12.00.

Na profilu na Facebooku Książnicy Podlaskiej im. Łukasza Górnickiego w Białymstoku gościem będzie Renata Piątkowska. Pisarka i autorka książek dla dzieci pojawi się na spotkaniu pt. „Czytelnikom małym i dużym województwa podlaskiego” w środę, 8 lipca o godz. 12.00.

Renata Jadwiga Piątkowska to jedna z najbardziej znanych współczesnych polskich autorek książek dla dzieci. Jest absolwentką socjologii Uniwersytetu Jagiellońskiego, mieszka w Bielsku Białej. W wolnych chwilach uprawia jazdą konną.

Na wniosek dzieci przyznano jej tytuł Kawalera Orderu Uśmiechu. Jest autorką ponad 30 książek dla dzieci m.in. „Opowiadania dla przedszkolaków”, „Opowiadania z piaskownicy”, „Piegowate opowiadania”, „Nie ma nudnych dni”, „Na wszystko jest sposób”, „Szczęście śpi na lewym boku”, „A może będzie właśnie tak”, „Cukierki”, „Gdyby jajko mogło mówić i inne opowieści”, „To się nie mieści w głowie”, „Mądra głowa zna przysłowia”, „Zbój: Opowiadania o koniach i konikach”.

Spotkanie dofinansowano ze środków Instytutu Książki. Natomiast zorganizowane jest w ramach programu Dyskusyjne Kluby Książki.

red_

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe