Prezydent Andrzej Duda z wizytą w Łomży [VIDEO i FOTO]

  • 08.07.2020, 10:18 (aktualizacja 08.07.2020, 10:57)
  • Narew Info|www.narew.info|Polub dziś nasz Facebook p
Prezydent Andrzej Duda z wizytą w Łomży [VIDEO i FOTO]
We wtorek Prezydent Andrzej Duda odwiedził Suwałki, Augustów, Tykocin, a wizytę w województwie podlaskim zakończył w Łomży. Z mieszkańcami spotkał się na Placu Niepodległości. Na początku prezydent przywitał wszystkich tłumnie zgromadzonych, którzy witali go okrzykami, Andrzej Duda!  Już w najbliższą niedzielę, Polacy dokonają ostatecznego wyboru, a będzie od niego zależało, w którym kierunku będzie zmierzała Polska

W swoim przemówieniu podkreślił, że z danych Komisji Europejskiej wynika, że kryzys spowodowany epidemią koronawirusa Polska przetrwała najlepiej ze wszystkich krajów Europy. Przy długim wyliczaniu zasług, dokonań i osiągnięć oraz sukcesów prezydenta i obecnego rządu, prezydent dziękował również mieszkańcom Łomży za wsparcie przy realizowaniu swojego programu wyborczego. W swoim przemówieniu prezydent Andrzej Duda nie zapomniał o rolnikach. Podkreślając, iż cały naród jest winien im szacunek, a mówił o tym w kontekście epidemii koronawirusa oraz tego, że otrzymają ogromne wsparcie z Unii Europejskiej.

Na koniec Andrzej Duda jeszcze raz prosił mieszkańców Łomży o wsparcie oraz namawianie wszystkich, by poszli na wybory. Po to, aby polityka prowadzona przez rząd i prezydenta była kontynuowana. Druga tura wyborów prezydenckich odbędzie się w najbliższą niedzielę. Zmierzą się w niej urzędujący prezydent Andrzej Duda i kandydat Koalicji Obywatelskiej Rafał Trzaskowski.

 

Narew Info|www.narew.info|Polub dziś nasz Facebook p

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe