Kronika Województwa Podlaskiego 625 [VIDEO]

  • 08.07.2020, 16:08 (aktualizacja 08.07.2020, 18:16)
  • Red
Kronika Województwa Podlaskiego 625 [VIDEO]
Wiadomości z województwa podlaskiego.

Wydarzenie- Zarząd województwa podlaskiego z wotum zaufania             

Decyzją radnych Sejmiku Województwa Podlaskiego, zarząd województwa otrzymał wotum zaufania oraz absolutorium za rok ubiegły.

Wydarzenie- Ponad 2,2 mln zł na drogi dojazdowe do gruntów rolnych                       

Ponad 2,2 mln zł z budżetu województwa podlaskiego trafi do 18 podlaskich gmin. Środki przeznaczone zostaną na dofinansowanie budowy i modernizacji dróg dojazdowych do gruntów rolnych. Uroczystego przekazania symbolicznych czeków z dotacjami dla wójtów i burmistrzów dokonał zarząd województwa podlaskiego wraz z radnymi.

Kultura- Konkurs „Wspomnienia o Katyniu” rozstrzygnięty

Teatr Dramatyczny im. Aleksandra Węgierki w Białymstoku rozstrzygnął konkurs na sztukę teatralną inspirowaną wydarzeniami z 1940 roku, „Wspomnienia o Katyniu”. Mimo niełatwego tematu, jakim dla większości Polaków jest zbrodnia katyńska, konkurs cieszył się sporym zainteresowaniem.

Wydarzenie- Produkt Polski w Tykocinie!

Na Placu Stefana Czarnieckiego w Tykocinie, zorganizowany został piknik „Produkt Polski w Tykocinie”. Podczas imprezy odbywały się m.in. występy lokalnych zespołów muzycznych, pokazy grup rekonstrukcyjnych, sprzętu wojskowego czy zabawy dla dzieci.

red_

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe