Andrzej Duda na pikniku z Produktem Polskim w Tykocinie [VIDEO]

  • 09.07.2020, 16:53 (aktualizacja 09.07.2020, 17:12)
  • Red
Andrzej Duda na pikniku z Produktem Polskim w Tykocinie [VIDEO]
Andrzej Duda podczas swojej wizyty w województwie podlaskim odwiedził m.in. Tykocin, gdzie na Placu Stefana Czarnieckiego odbywał się piknik „Produkt Polski w Tykocinie”. Wydarzenie było również okazją do spotkania się ze swoimi wyborcami, gdzie prezydent ubiegający się o reelekcję dziękował mieszkańcom za bardzo dobre przyjęcie oraz przybycie na spotkanie.

Podczas pikniku "Produkt Polski w Tykocinie" pojawił się prezydent Andrzej Duda, gdzie rozmawiał z mieszkańcami i dziękował za dotychczasowe poparcie.

W trakcie swojego objazdu po województwie podlaskim, Andrzej Duda wizytował w Suwałkach, Augustowie, Tykocinie oraz Łomży, gdzie dziękował za wsparcie oraz zaufanie. To w tych miejscach w regionie, prezydent ubiegający się o reelekcję zachęcał do głosowania w drugiej turze wyborów właśnie na swoją osobę.

red_

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe