Kronika Województwa Podlaskiego 626 [VIDEO]

  • 15.07.2020, 13:51 (aktualizacja 15.07.2020, 14:35)
  • Red
Kronika Województwa Podlaskiego 626 [VIDEO]
Wiadomości z województwa podlaskiego.

Inwestycja- Linia kolejowa Śniadowo-Łomża: Umowa na przygotowanie projektu już podpisana    

Marszałek województwa podlaskiego, Artur Kosicki wraz z wicemarszałkiem Markiem Olbrysiem podpisali umowę z prezesem zarządu PKP PLK Ireneuszem Merchelem na przygotowanie dokumentacji projektowej rewitalizacji odcinka Śniadowo–Łomża. Jej równowartość to 4,5  mln zł.

Wydarzenie- 81 mln zł dla podlaskich przedsiębiorstw

81 mln zł z Funduszy Unii Europejskiej popłynie do przedsiębiorców z województwa podlaskiego. Wsparcie zostanie udzielone 23 firmom z regionu na zwiększenie kapitału gospodarczego, a także na wdrażanie innowacyjnych rozwiązań. Jednym z beneficjentów jest firma Prefbet Śniadowo. Firma z blisko trzydziestoletnią tradycją jest czołowym producentem najwyższej jakości betonu komórkowego, betonu towarowego i wyrobów betonowych.

Kultura- Europarada Orkiestr Dętych 2020  

W związku z pandemią COVID-19, tegoroczna, XVIII edycja  Europarady Orkiestr Dętych 2020 przeprowadzona była w nieco innym charakterze. Zespoły muzyczne swój repertuar tym razem zaprezentowały w internecie, a współfinansowane zostało ze środków województwa. Natomiast wydarzenie patronatem honorowym objęli marszałek województwa podlaskiego, a także wojewoda podlaski.

red_

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe