Wyjątkowe przejścia dla pieszych w Łomży [VIDEO]

  • 22.07.2020, 13:56 (aktualizacja 22.07.2020, 14:27)
  • Narew Info|www.narew.info|Polub dziś nasz Facebook p
Wyjątkowe przejścia dla pieszych w Łomży [VIDEO]
Pieszy jest niechronionym uczestnikiem ruchu drogowego co oznacza, że w zderzeniu z pojazdem jest narażony na poważne uszkodzenia ciała, a w wielu przypadkach ponosi śmierć na miejscu. Dlatego bardzo ważne jest dbanie o bezpieczeństwo i wyobraźnia na drodze, zarówno kierowców jak i pieszych. W Łomży sytuacja powinna poprawić się po pojawieniu dwóch wyjątkowych "zebr", o których więcej w naszym materiale video.

Warto dodać, że 2020 roku policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Łomży odnotowali 3 wypadki z udziałem osób pieszych (2 osoby zabite, 1 ranna). Do zdarzeń tych doszło: Kupiski Nowe w ciągu drogi wojewódzkiej 645 na oznakowanym przejściu dla pieszych, Łomża, ul. Poznańska na oznakowanym przejściu dla pieszych, Łomża, Al. Legionów/Dworcowa na oznakowanym przejściu dla pieszych. W roku 2019 natomiast było to 9  wypadków z udziałem osób pieszych (2 osoby zabite, 8 rannych) 5 zdarzeń zaistniało na oznakowanym przejściu dla pieszych.
 

 

Narew Info|www.narew.info|Polub dziś nasz Facebook p

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe