Kronika Województwa Podlaskiego 627 [VIDEO]

  • 22.07.2020, 18:06 (aktualizacja 22.07.2020, 18:06)
  • Red
Kronika Województwa Podlaskiego 627 [VIDEO]
Wiadomości z województwa podlaskiego.

Wydarzenie- 3,5 mln zł na nowe targowiska w województwie podlaskim

Blisko 3,5 mln zł trafi do czterech podlaskich gmin na dofinansowanie budowy i remontów lokalnych targowisk miejskich. Mają one m.in. znacznie skracać łańcuch pośredników pomiędzy producentem a konsumentem, a także ułatwić bezpośrednią sprzedaż produktów rolnych czy żywności, dzięki czemu zwiększony zostanie ich zbyt.

 

Inwestycje- Powstanie rekreacyjny plac przy ul. Wojska Polskiego w Kolnie

Zarząd województwa podlaskiego przydzielił środki na projekty realizowane w ramach Lokalnych Grup Działania. 2,3 mln zł pochodzi z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego, a jeden z projektów powstanie w Kolnie.

Kultura- XXVII Festiwal Muzyczne Dni Drozdowo-Łomża 2020

W związku z pandemią SARS-CoV-2 w Polsce, 27 Festiwal Muzyczne Dni Drozdowo-Łomża 2020 odbędzie się z ograniczonym udziałem artystów, a także z mniejszą liczbą koncertów. Jednakże organizatorzy nie kryją zadowolenia, że mimo trudności tradycja wciąż jest kontynuowana.

red_

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe