Medale za Długoletnią Służbę dla trzech osób w Kolnie

  • 27.07.2020, 13:33
  • Red
Medale za Długoletnią Służbę dla trzech osób w Kolnie
Bohdan Paszkowski, wojewoda podlaski wręczył w Kolnie trzy Złote Medale za Długoletnią Służbę, przyznane przez prezydenta RP Andrzeja Dudę. Otrzymali je Janina Podlaska, Bogumiła Ewa Ranik oraz Robert Zieliński. Medale przyznaje się m.in. za wzorowe, wyjątkowo sumienne wykonywanie obowiązków wynikających z pracy zawodowej w służbie państwa.

Wojewoda Podlaski, Bohdan Paszkowski wraz Andrzejem Dudą, burmistrzem Miasta Kolno wręczyli Złote Medale za Długoletnią Służbę przyznawane przez prezydenta RP. Uhonorowani zostali Janina Podlaska, Bogumiła Ewa Ranik oraz Robert Zieliński. To długoletni pracownicy Kolneńskiego Ośrodka Kultury i Sportu.

Medal za Długoletnią Służbę to polskie odznaczenie cywilne z okresu II Rzeczypospolitej ustanowione 8 stycznia 1938 roku. Nadawane jest za pracę w służbie państwowej. Przyznawanie medalu zostało przywrócone do systemu odznaczeń państwowych w Polsce w 2007 roku.

Janina Podlaska pracuje w Kolneńskim Ośrodku Kultury i Sportu od 40 lat. Jest instruktorem do spraw rozrywki i rekreacji, a od 11 lat także referentem do spraw księgowo-kadrowych.

Z kolei Bogumiła Ewa Ranik od 39 lat związana jest z Kolneńskim Ośrodkiem Kultury i Sportu, jako instruktor do spraw organizacji i programowania pracy. Jest prezesem Kolneńskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku i Stowarzyszenia na Rzecz Rozwoju Edukacji, Kultury i Sportu. Opiekuje się także seniorskim zespołem kabaretowym "Kolneńskie Dziewczyny z plusem", w którym również bierze czynny udział.

Natomiast od 33 lat w Kolneńskim Ośrodku Kultury i Sportu pracuje Robert Zieliński. Jest instruktorem do spraw upowszechniania plastyki, a od 9 lat prowadzi również stronę internetową ośrodka oraz zajmuje się mediami społecznościowymi. Zainicjował kolneńskie kiermasze: wielkanocny i bożonarodzeniowy.

Wojewoda podlaski, Bohdan Paszkowski pogratulował odznaczonym zaangażowania i życzył wielu sukcesów na dalszej drodze zawodowej, jak i w życiu prywatnym. My również dołączymy się do tych życzeń.

red_

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe