piątek, 26 kwietnia 2024 02:06

Wiktor w krajowej czołówce

Wiktor Kosowski, zawodnik UKS "Return" Łomża działającego przy III Liceum Ogólnokształcącym ,zajął 3 miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Klasyfikacyjnym Kadetów w Tenisie w Grodzisku Mazowieckim.

Jak informuje Tomasz Waldziński, szkoleniowiec i działacz Returnu, młody tenisista po pierwszej wolnej rundzie wynikającej z rozstawienia (Wiktor jest obecnie na 15 miejscu w kraju w rankingu Kadetów PZT) ograł Gabriela Wójcickiego  (Klub Sportowy Tenis Szczawno- Zdrój) 6:4 1:6 12:10. W kolejnym meczu 6:2 6:2 zwyciężył z Igorem Kubalką (Międzyszkolny Klub Sportowy Andrychów).

- W walce o finał turnieju Wiktor uległ Damianowi Piekarzowi ( Klub Tenisowy Warszawianka Warszawa) 6:2 6:4, który okazał się zwycięzcą całego turnieju - dodaje Tomasz Waldziński.