Zmodernizowana strażnica OSP w Jedwabnem [VIDEO]

  • 07.08.2020, 13:36 (aktualizacja 07.08.2020, 13:37)
  • Red
Zmodernizowana strażnica OSP w Jedwabnem [VIDEO]
Przy wsparciu funduszy rządowych i samorządowych za ponad 400 tys. zł zmodernizowano strażnicę OSP w Jedwabnem. W czasie uroczystego otwarcia strażnicy Adam Mariusz Niebrzydowski, burmistrz Jedwabnego dziękował wszystkim, którzy pomogli w realizacji tej inwestycji.

Dzięki nowej strażnicy ma być więcej miejsca na pojazdy i sprzęt gaśniczy oraz poprawią się warunki służby strażaków. Jak podkreślał Marek Olbryś, wicemarszałek województwa podlaskiego, w tym roku samorząd województwa na wyposażenie Ochotniczych Straży Pożarnych przeznaczył 2 mln zł. Z kolei w przyszłym roku na ten cel planowane jest ponad 3 mln zł.

Na zaproszenie burmistrza Adama Mariusza Niebrzydowskiego w uroczystości wzięli udział m.in. parlamentarzyści Kazimierz Gwiazdowski i Jarosław Zieliński, gen. Leszek Suski, wieloletni komendant główny Państwowej Straży Pożarnej czy Piotr Modzelewski, radny Sejmiku Województwa Podlaskiego.

Jak zaznaczali samorządowcy, teraz głównym celem działań ma być zakup nowego samochodu ratowniczo- gaśniczego dla Ochotniczych Straży Pożarnych w Jedwabnem.

red_

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe