Efektywna komunikacja w sieci, czyli co zrobić żeby ktoś nas usłyszał – warsztaty z Martą Molską

  • 10.08.2020, 09:06
  • Red
Efektywna komunikacja w sieci, czyli co zrobić żeby ktoś nas usłyszał – warsztaty z Martą Molską
Książnica Podlaska im. Łukasza Górnickiego w Białymstoku zaprasza na swój fanpage na Facebooku (www.facebook.com/ksiaznicapodlaska/), gdzie zaprezentowany zostanie cykl czterech spotkań warsztatowych pod hasłem „Efektywna komunikacja w sieci, czyli co zrobić żeby ktoś nas usłyszał”.

Tematem spotkań będą głównie zagadnienia związane z komunikacją w mediach społecznościowych i szeroko rozumianej sieci, m.in.:

- Czym właściwie są media społecznościowe?

- Gdzie oraz w jaki sposób możemy się komunikować?

- Jak określać cel naszego przekazu?

- Czym jest spójna komunikacja wizualna?

- Jak dobierać odpowiednią grupę docelową do naszego przekazu?

- Co zrobić, by nie zniknąć w erze scrollowania?

- Trendy i przyszłość komunikacji.

Warsztaty przygotowała Marta Molska - socjolog, współzałożycielka i współwłaścicielka agencji marketingowej, dyrektor Miejskiego Domu Kultury w Ostrowi Mazowieckiej, pomysłodawczyni Stowarzyszenia Freeway, eventu Street Noise, portalu Aż Kobieta i konferencji biznesowej Aż i Tylko Kobieta. Członkini Podlaskiego Stowarzyszenia Właścicielek Firm Klubu Kobiet Biznesu i Izby Przemysłowo-Handlowej w Białymstoku.

Terminy spotkań:

11 sierpnia 2020 r., godz. 10.00

14 sierpnia 2020 r., godz. 10.00

18 sierpnia 2020 r., godz. 10.00

21 sierpnia 2020 r., godz. 10.00

Zadanie jest realizowane w ramach projektu „[email protected]”, na który Książnica Podlaska otrzymała dofinansowanie w ramach programu dotacyjnego Narodowego Centrum Kultury „Kultura w sieci”.

Partnerem zadania jest Katolickie Stowarzyszenie „Civitas Christiana” Region Olsztyńsko-Białostocki, a partnerzy medialni projektu to m.in. Wrota Podlasia, podlaskisenior.pl, BIA24, „Epea. Pismo literackie”.

red_

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe