Już niebawem poznamy nowe Miss Ziemi Łomżyńskiej [VIDEO i FOTO]

  • 10.08.2020, 09:47 (aktualizacja 11.08.2020, 13:03)
  • www.narew.info| Sprawdź nasz profil na Facebooku
Już niebawem poznamy nowe Miss Ziemi Łomżyńskiej [VIDEO i FOTO]
We wrześniu br. podczas uroczystej Gali Finałowej poznamy nowe Miss Ziemi Łomżyńskiej 2020. W tym roku ten wyjątkowy wieczór przebiegnie zupełnie inaczej niż dotychczas. Ze względu na epidemię COVID-19, nie będzie możliwe spotkanie na sali po brzegi wypełnionej widownią, co nie zmienia faktu, że sam przebieg wydarzenia będzie przypominał poprzednie koncerty finałowe. W dbałości o wspólne zdrowie oraz bezpieczeństwo liczba zaproszonych gości ograniczy się zaledwie do jurorów i w miarę możliwości (jeśli nie pojawią się kolejne obostrzenia) delegacji partnerów wydarzenia oraz po jednej osobie zaproszonej przez każdą z dziewcząt.

Jak przyznają organizatorzy regionalnego konkursu piękności mimo wielu trudności jakie pojawiły się w tym roku na ich drodze, gala finałowa zapowiada się wyjątkowo i to pod każdym względem. A wszystko za sprawą piątych urodzin, które w tym roku świętuje plebiscyt. Dlatego skoro mowa o urodzinach konkursu, to nie może zabraknąć prezentów! I nie zabraknie! Na dziewczęta oraz widzów, czeka wiele niespodzianek. Ta najważniejsza, zostanie ogłoszona dopiero w dniu finału. Pozostałymi organizatorzy będą dzielić się od teraz.

W tym roku, po raz pierwszy dziewczęta zawalczą o tytuł Miss Internetu. Tytuł, zostanie przyznany osobno w obu kategoriach wiekowych, a jego zwyciężczynie w nagrodę otrzymają "zielone karty", czyli przepustki do udziału w kolejnych etapach konkursu Miss Polski.

- Pandemia mocno pokrzyżowała nasze plany organizacyjne, ale w tym wszystkim udało się odnaleźć pewne plusy. Wydłużony czas przygotowań, to także znacznie więcej momentów w których poznawaliśmy finalistki. Dziś znacznie łatwej jest nam ocenić. które z nich chcą pracować, są aktywne, chętne do działania i na które zawsze można liczyć. Wygrana w konkursie Miss to wbrew powszechnej opinii znacznie więcej niż nienaganna sylwetka i piękna buzia. Uroda jest oczywiście ogromnie ważna, ale z biegiem czasu idea konkursów mocno się zmieniła. Wygląd to zaledwie niewielki procent, najważniejsza jest postawa, determinacja, zaangażowanie. Kiedy nowa Miss schodzi ze sceny jej czas tak naprawdę dopiero się zaczyna. Pojawiają się obowiązki, nowe zadania. Wymagana jest dość duża dyspozycyjność, zwłaszcza na samym początku. Dlatego tak istotny jest proces poznawczy. Jeśli dana kandydatka niewiele od siebie daje na etapie samych przygotowań, małe istnieje prawdopodobieństwo, że nagle to się zmieni. Większość dziewcząt wie po co się zgłosiła i tę ich wewnętrzną walkę naprawdę widać. To jest urocze i wynagradza każdą przeszkodę napotkaną po drodze. Nasza dzielna, 29-osobowa grupa Finalistek zostanie wynagrodzona przede wszystkim za wytrwałość. Za to, że "dobiegły do mety". W tym roku miały znacznie trudniej! Na przeciw temu wszystkiemu wyszli wspaniali partnerzy konkursu, którzy przygotowali ogrom prezentów dla każdej z nich, za co ogromnie już dziś dziękuję – relacjonują organizatorzy regionalnego konkursu piękności.

Tymczasem kandydatki do tytułu Miss Ziemi Łomżyńskiej 2020 i Miss Nastolatek Ziemi Łomżyńskiej 2020 nie próżnują. Korzystają z uroków lata i malowniczych krajobrazów Ziemi Łomżyńskiej, promując jej najpiękniejsze zakątki. Skansen kurpiowski w Nowogrodzie to miejsce w którym powstała jedna z bardziej malowniczych sesji zdjęciowych Finalistek Miss & Miss Nastolatek Ziemi Łomżyńskiej 2020. Zdjęcia wykonał Fotograf konkursu - Paweł Wądołowski (cbtr.pl Fotografia Paweł Wądołowski). Klimat prawdziwie ludowy spotkał tu się z nowoczesnością, nastoletnim wdziękiem, blaskiem i całą gamą najpiękniejszych kolorów.
 

Organizator konkursu: Anna Kurządkowska - Kosińska

Gospodarz wydarzenia: Mariusz Chrzanowski - Prezydent Miasta Łomży

Koordynator projektu: Rafałowska Karolina

Autor sesji: Paweł Wądołowski

Asysta: Marcin Kossakowski Photography

Makijaż: Jolanta Kołdys MAKE UP ART

Stylizacje: Grajewskie Centrum Kultury / Zespół Pieśni i Tańca "Grajewianie"


 

 

www.narew.info| Sprawdź nasz profil na Facebooku

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe