Samorządowe becikowe walczy o Podlaską Markę Roku!

  • 11.08.2020, 09:02 (aktualizacja 11.08.2020, 09:05)
  • Narew Info|www.narew.info|Polub dziś nasz Facebook p
Samorządowe becikowe walczy o Podlaską Markę Roku!
Wydawane przez Urząd Miejski w Łomży samorządowe becikowe zostało nominowane do tytułu Podlaska Marka Roku w kategorii „Społeczeństwo”. Zwycięzców poszczególnych kategorii, poza jednym przypadkiem, wskaże kapituła konkursu powołana przez Marszałka Województwa Podlaskiego. Tytuł „Marka Konsumentów” przyznają internauci w głosowaniu, które potrwa do 19 sierpnia.

Podlaska Marka to jeden z najstarszych i najbardziej prestiżowych plebiscytów odbywających się na terenie regionu, organizowany nieprzerwanie od 2004 r. przez Marszałka Województwa Podlaskiego i niezmiennie cieszący się dużym zainteresowaniem regionalnych producentów i konsumentów. W ciągu kilkunastu lat o nagrodę rywalizowało łącznie kilkaset produktów, które do dzisiaj, dzięki obecności na rynku i swojej doskonałej jakości, przyczyniają się do promocji województwa podlaskiego w kraju i poza granicami Polski.

W tym roku o tytuł Podlaskiej Marki ubiega się „samorządowe becikowe”. Jednorazowe świadczenie z tytułu urodzenia się dziecka w wysokości 500 zł zostało wprowadzone z inicjatywy prezydenta Mariusza Chrzanowskiego uchwałą Rady Miasta Łomża nr 132/XVIII/15 z dnia 25 listopada 2015 r. Dodatkowo rodzice otrzymują także wyprawkę miejską którą obecnie tworzy kocyk z logo Łomży oraz karta rodzinna z pakietem sześciuset minut do wykorzystania w Parku Wodnym. W ciągu 4,5 lat obowiązywania „samorządowego becikowego” skorzystało z niego około 2700 mieszkańców naszego miasta.

Na swojego kandydata do tytułu „Marka Konsumentów” można głosować do 19 sierpnia br. na stronie www.podlaskamarka.pl. Jeden numer telefonu to jeden głos (potwierdzany bezpłatnym sms-em). Głosowanie na łomżyńskie samorządowe becikowe odbywa się pod adresem https://podlaskamarka.pl/kandydaci/samorzadowe-becikowe-urzad-miejski-w-lomzy.

Narew Info|www.narew.info|Polub dziś nasz Facebook p

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe