Kolejni szybcy pozbawieni prawa jazdy

  • 12.08.2020, 11:23 (aktualizacja 12.08.2020, 11:25)
  • Narew Info|www.narew.info|Polub dziś nasz Facebook p
Kolejni szybcy pozbawieni prawa jazdy
Trzech kolejnych kierowców straciło prawo jazdy. Wszyscy przekroczyli prędkość o ponad 50 km/h. Miejsca kontroli zostały wskazane przez internautów na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa.

Wczoraj, policjanci z łomżyńskiej „drogówki” zatrzymali kolejnych trzech kierowców, którzy przekroczyli dozwoloną prędkość w obszarze zabudowanym o ponad 50km/h. Jako pierwszy do kontroli został zatrzymany 42 – letni kierujący audi. Mieszkaniec powiatu łomżyńskiego, nie zważając na ograniczenia prędkości, w Konarzycach miał na liczniku o 54 km/h za dużo. Następnie w Zaruziu do kontroli został zatrzymany kierujący peugotem. 47 - letni mężczyzna jechał z prędkością 114 km/h, przekraczając tym samym dozwoloną prędkość na tym odcinku drogi o 64 km/h. Chwilę później, w tym samym miejscu został zatrzymany do kontroli 28 – latek kierujący volkswagenem. Mieszkaniec gminy Miastkowo w terenie zabudowanym jechał z prędkością o 66 km/h większą niż jest to dopuszczalne. Wszystkim trzem kierowcom zostały zatrzymane prawa jazdy. Otrzymali również mandaty, a ich konta zasiliły punkty karne. 

Kontrole prędkości w tych miejscach odbywają się  m.in. w związku ze zgłoszeniami nanoszonymi przez internautów na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa.

Policjanci apelują o rozsądek na drodze i przestrzeganie przepisów prawa.

Narew Info|www.narew.info|Polub dziś nasz Facebook p

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe