Kronika Województwa Podlaskiego 630 [VIDEO]

  • 12.08.2020, 20:21 (aktualizacja 12.08.2020, 20:23)
  • Red
Kronika Województwa Podlaskiego 630 [VIDEO]
Wiadomości z województwa podlaskiego.

Wydarzenie- Odsłonięcie „Mural- Sowieckie deportacje na wschód” w Jedwabnem

Przy ul. Wojska Polskiego w Jedwabnem odsłonięto „Mural- Sowieckie deportacje na wschód”. Symbolizuje on masowe wywózki na Syberię, które dotknęły około pięciuset mieszkańców Gminy Jedwabne. To niezwykle ważna inicjatywa dla lokalnej społeczności, która wciąż pamięta o tym tragicznym wydarzeniu.

Wydarzenie- „Aktywni na rynku pracy”. Nowy projekt Placówki Kształcenia Ustawicznego „Logos” Centrum Edukacyjne i gminy Piątnica

Urząd Marszałkowski w Białymstoku przyznał dofinansowanie z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego na cztery projekty w ramach Lokalnych Grup Działania. Dzięki dotacji, Placówka Kształcenia Ustawicznego „LOGOS” w Łomży wraz z gminą Piątnica zrealizują projekt „Aktywni na rynku pracy”, który w założeniu podnieść ma aktywność osób biernych zawodowo.

Inwestycja-  Zmodernizowana strażnica OSP w Jedwabnem

Strażnica Ochotniczej Straży Pożarnej w Jedwabnem została całkowicie zmodernizowana. Dzięki funduszom z Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji, Urzędu Marszałkowskiego w Białymstoku, a także gminy udało się również zakupić sprzęt oraz wyposażenie.

red_

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe