Siedem historii w filmie "Zielone korytarze" [VIDEO]

  • 13.08.2020, 14:50 (aktualizacja 14.08.2020, 13:06)
  • Tylko dobre informacje
Siedem historii w filmie "Zielone korytarze" [VIDEO]
W ramach Magazynu "Kadr" w Telewizji Narew zapraszamy do obejrzenia niezwykłego filmu o rzekach i o ludziach żyjących w pewnym zakątku świata, w samym centrum Polski i Europy.

Nie ma tam wysokich gór, prastarych puszcz ani malowniczych jezior. W ukryciu, wśród równin, pól i lasów, wiją się za to niepozorne, zaskakująco urokliwe, półdzikie rzeki i rzeczułki. Są ostoją i źródłem życiodajnej wody dla wielu gatunków roślin i zwierząt, a zarazem bezcennym sprzymierzeńcem dla żyjących nad ich brzegami ludzi - bohaterów filmu.

Dla tych ludzi przyroda, której symbolem w filmie jest rzeka, stanowi integralną część życia - zawodowego, ale też osobistego. Są artystami, naukowcami, sportowcami, rzemieślnikami lub po prostu mieszkańcami, których najbliższym światem była i jest rzeka. Ich historie, połączone z historiami rzek, są świadectwem skomplikowanych, uniwersalnych zależności pomiędzy człowiekiem a przyrodą.

Emisja w najbliższą sobotę i niedzielę o godzinie 15 i 20 w Telewizji Narew. Polecamy!

Tylko dobre informacje

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe