Ukradł rower 15-latkowi, szybko trafił w ręce policji

  • 13.08.2020, 14:57
  • Narew Info|www.narew.info|Polub dziś nasz Facebook p
Ukradł rower 15-latkowi, szybko trafił w ręce policji
Policjanci z łomżyńskiej „patrolówki” zatrzymali mężczyznę, który chwilę wcześniej ukradł pozostawiony w sklepie rower. 23-latek usłyszał zarzut kradzieży. Grozi za to do 5 lat pozbawienia wolności. Policjanci apelują o prawidłowe zabezpieczanie swoich jednośladów.

W miniony wtorek, późnym wieczorem, łomżyńskich policjantów poinformował 15-letni chłopak o tym, że skradziono mu rower. Z opowiadań wynikało, że pozostawił on niezabezpieczony rower w sklepie i poszedł na zakupy. Gdy wychodził ze sklepu, okazało się, że roweru już nie ma. Chłopiec zauważył w oddali światła błyskowe radiowozu. Od razu podszedł do policjantów przeprowadzających interwencję i opowiedział całe zdarzenie. Powiedział też mundurowym, że rower który posiada legitymowany przez nich mężczyzna, to właśnie jego skradziony jednoślad o wartości blisko 1000 złotych. 23-latek trafił do policyjnego aresztu. Wczoraj usłyszał zarzut. Za kradzież grozi kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.
Policjanci zachęcają do znakowania rowerów.

GDY CHCEMY OZNAKOWAĆ ROWER – WAŻNE:

- przyjedźmy rowerem;

- musimy mieć przy sobie dowód osobisty;

- jeżeli chcemy, aby nasze niepełnoletnie dziecko miało oznakowany rower - policjanci zapraszają rodzica wraz z dzieckiem;

- musimy mieć przy sobie także dokumenty potwierdzające zakup jednośladu. 

W Komendzie Miejskiej Policji w Łomży znakowanie rowerów wykonywane jest przez dzielnicowych i odbywa się w budynku przy ulicy Partyzantów 48B.

Narew Info|www.narew.info|Polub dziś nasz Facebook p

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe