Jeśli masz zadanie dla MPGKiM, zgłoś je za pomocą formularza

  • 21.08.2020, 15:24
  • Red
Jeśli masz zadanie dla MPGKiM, zgłoś je za pomocą formularza
Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Łomży stworzyło specjalny formularz internetowy, dzięki któremu mieszkańcy składać mogą propozycje zadań bądź zgłaszać niepokojące sytuacje.

Od teraz mieszkańcy Łomży mogą mieć większy wpływ na swoje miasto. Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej stworzyło unikatowy formularz internetowy, który pozwoli na zgłaszanie niepokojących sytuacji, a także umożliwia proponowanie różnorakich zadań do realizacji dla przedsiębiorstwa.

By zgłosić uwagę bądź zadanie, wystarczy wpisać swoje dane osobowe. Wymagany jest również adres e-mail zgłaszającego. W treści wiadomości natomiast piszemy o problemie lub zgłaszamy zadanie dla Miejskiego Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Łomży. Co ciekawe, do swojej wiadomości dołączyć można również zdjęcie.

Jak podkreśla MPGKiM, pracownicy czekają na zgłoszenia od mieszkańców.

red_

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe