Turniej Młodzieżowy Football Cup o Puchar Rodziców na stadionie w Łomży [VIDEO]

  • 25.08.2020, 14:24 (aktualizacja 25.08.2020, 14:27)
  • Red
Turniej Młodzieżowy Football Cup o Puchar Rodziców na stadionie w Łomży…
Na stadionie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Zjazd w Łomży odbył się turniej Młodzieżowy Football Cup o Puchar Rodziców. W piłkarskich zawodach chłopców z rocznika 2009 udział wzięły drużyny m.in. z Łomży, Olsztyna, Radomia, Ostrołęki czy Płocka. Turniej zorganizowany został przez grupę „Rodzice-kibice” zawodników Młodzieżowego Łomżyńskiego Klubu Sportowego.

Turniej Młodzieżowy Football Cup o Puchar Rodziców objęty został patronatem honorowym przez  prezydenta Miasta Łomża Mariusza Chrzanowskiego, a także Urząd Marszałkowski w Białymstoku, dzięki któremu zawody rozgrywane były na profesjonalnym poziomie. Podlaskie władze na stadionie miejskim w Łomży reprezentował wicemarszałek województwa podlaskiego, Marek Olbryś. 

Na stadionie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Łomży drużyny zaprezentowały wysoki poziom sportowy. Mimo, iż na turnieju występowali chłopcy z rocznika 2009 to rywalizacja była równie zacięta jak podczas występów seniorskich drużyn.

W Młodzieżowym Football Cup o Puchar Rodziców zaprezentowało się 10 drużyn z całego kraju. Zwycięzcą turnieju została drużyna Jagiellonii Białystok, która zdobyła 19 punktów . Młodzi Białostoczanie wyprzedzili o dwa punkty AP Waleczni Olszewo-Borki oraz o pięć punktów Orły Płock, którzy ostatecznie stanęli na najniższym stopniu podium.

red_

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe