czwartek, 18 kwietnia 2024 05:23

Turniej Młodzieżowy Football Cup o Puchar Rodziców na stadionie w Łomży [VIDEO]

Na stadionie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Zjazd w Łomży odbył się turniej Młodzieżowy Football Cup o Puchar Rodziców. W piłkarskich zawodach chłopców z rocznika 2009 udział wzięły drużyny m.in. z Łomży, Olsztyna, Radomia, Ostrołęki czy Płocka. Turniej zorganizowany został przez grupę „Rodzice-kibice” zawodników Młodzieżowego Łomżyńskiego Klubu Sportowego.

Turniej Młodzieżowy Football Cup o Puchar Rodziców objęty został patronatem honorowym przez  prezydenta Miasta Łomża Mariusza Chrzanowskiego, a także Urząd Marszałkowski w Białymstoku, dzięki któremu zawody rozgrywane były na profesjonalnym poziomie. Podlaskie władze na stadionie miejskim w Łomży reprezentował wicemarszałek województwa podlaskiego, Marek Olbryś.

Na stadionie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Łomży drużyny zaprezentowały wysoki poziom sportowy. Mimo, iż na turnieju występowali chłopcy z rocznika 2009 to rywalizacja była równie zacięta jak podczas występów seniorskich drużyn.

W Młodzieżowym Football Cup o Puchar Rodziców zaprezentowało się 10 drużyn z całego kraju. Zwycięzcą turnieju została drużyna Jagiellonii Białystok, która zdobyła 19 punktów . Młodzi Białostoczanie wyprzedzili o dwa punkty AP Waleczni Olszewo-Borki oraz o pięć punktów Orły Płock, którzy ostatecznie stanęli na najniższym stopniu podium.