34-latka poszukiwana przez sąd w rękach policji

  • 27.08.2020, 11:06
  • Narew Info|www.narew.info|Polub dziś nasz Facebook p
34-latka poszukiwana przez sąd w rękach policji
Czujność łomżyńskich policjantów każdego dnia przynosi efekty. Tym razem w ich ręce wpadła 34-latka poszukiwana przez sąd. Kobieta za posiadanie i udzielanie narkotyków najbliższe 25 miesięcy spędzi w wiezieniu.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego łomżyńskiej komendy, każdego dnia zajmują się ustalaniem miejsc pobytu osób ściganych przez wymiar sprawiedliwości. Dzięki ich czujności, wczoraj wieczorem, zatrzymana została 34-latka. Kobieta poszukiwana była postanowieniem łomżyńskiego sądu za posiadanie i wprowadzanie do obiegu środków odurzających. Łomżanka, aby uniknąć kary przez miesiąc ukrywała się u siostry, z którą zamieniła się na mieszkania. Jeszcze wczoraj została odwieziona do Aresztu Śledczego w Białymstoku, gdzie spędzi ponad 2 lata.

Narew Info|www.narew.info|Polub dziś nasz Facebook p

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe