Kronika Województwa Podlaskiego 633 [VIDEO]

  • 02.09.2020, 18:53 (aktualizacja 02.09.2020, 19:03)
  • Red
Kronika Województwa Podlaskiego 633 [VIDEO]
Wiadomości z województwa podlaskiego.

Wydarzenie- Podlaska Marka Roku 2019                              

Mimo panującej pandemii SARS-CoV-2 w Polsce, gala finałowa Podlaskiej Marki Roku 2019 dojdzie do skutku. Władze województwa podlaskiego pomimo nadzwyczajnych warunków, postanowiły nie przerywać kilkunastoletniej tradycji, a sama uroczystość odbędzie się w innej formie niż dotychczas.

Zdrowie- 8 mln zł dla Szpitala Wojewódzkiego w Łomży

Szpital Wojewódzki im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Łomży otrzyma 8 mln zł, dzięki którym zwiększone zostanie bezpieczeństwo pacjentów i personelu oddziałów laryngologicznych. Wsparcie przede wszystkim pomóc ma uzyskać nowe procedury i schematy badania laryngologicznego w warunkach pandemii COVID-19.

Inwestycja- Nowy Dom Pomocy Społecznej w Mścichach

W budynku dawnej szkoły podstawowej w Mścichach w gminie Radziłów, powstał nowy Dom Pomocy Społecznej. Na potrzeby placówki, która pomieści 16 osób, obiekt rozbudowano oraz wyposażono w niezbędną infrastrukturę i przystosowano do potrzeb osób niepełnosprawnych.

red_

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe