Nielegalny salon gier hazardowych w Ostrołęce zlikwidowany

  • 18.09.2020, 09:15
  • Ł.S.
Nielegalny salon gier hazardowych w Ostrołęce zlikwidowany
Funkcjonariusze podlaskiej Krajowej Administracji Skarbowej zlikwidowali w Ostrołęce nielegalny salon gier hazardowych. W skontrolowanym lokalu mundurowi zabezpieczyli 5 urządzeń, na których możliwe było prowadzenie gier wbrew przepisom. Właścicielom urządzeń oraz osobom urządzającym nielegalne gry hazardowe grożą wysokie kary.

Jak informuje podlaska Krajowa Administracja Skarbowa, łomżyńscy funkcjonariusze ustalili, że w jednym z lokali w Ostrołęce urządzane są nielegalne gry hazardowe. Po wejściu do wcześniej wytypowanego lokalu, w którym funkcjonował m.in. system selekcji klientów i monitoring, mundurowi zabezpieczyli 4 automaty oraz komputer służące do nielegalnych gier hazardowych.

Urządzenia na których możliwe było prowadzenie gier hazardowych wbrew przepisom zostały zajęte do sprawy karnej skarbowej. Funkcjonariusze KAS przesłuchali kobietę i mężczyznę, którzy wówczas przebywali w lokalu

Oprócz sankcji karnych w postaci grzywny lub kary pozbawienia wolności, osoby urządzające tego typu nielegalne gry oraz posiadające automaty wbrew przepisom ustawy o grach hazardowych, muszą liczyć się z karą pieniężną w wysokości 100 tys. złotych od każdego automatu.

Ł.S.

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe