#SADZIMY 2020 [FOTO]

  • 18.09.2020, 10:35 (aktualizacja 18.09.2020, 10:55)
  • www.narew.info| Sprawdź nasz profil na Facebooku
#SADZIMY 2020 [FOTO]
Lasy i drzewa zapewniają nam tlen, oczyszczają powietrze, wpływają korzystnie na klimat i na samopoczucie nas wszystkich. Są domem dla wielu gatunków roślin, grzybów i zwierząt. Dostarczają najbardziej ekologiczny surowiec, drewno, tworzący domy również dla nas. Polscy leśnicy każdego roku sadzą 500 milionów drzew. Mimo że czasem wysiłek wielu pokoleń niszczą klęski żywiołowe, sadzenie trwa i lasów w Polsce stale przybywa. Zajmują one już blisko jedną trzecią powierzchni naszego kraju. Drzewa są jednak potrzebne wszędzie tam, gdzie żyjemy, nie tylko w lesie. Dzięki inicjatywie Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej i Pierwszej Damy wszyscy z łatwością mogą posadzić własne drzewo. W całej Polsce 18 września odbywa się akcja #SADZIMY 2020. Nadleśnictwo Łomża do rozdania przygotowało 4500 szt. sadzonek świerka, które są bezpłatne, ale z zachowaniem limitu max 2 sadzonki na osobę.

Sadzonki świerka rozdawane są pod siedzibą Nadleśnictwa, w Łomży przy ul. Nowogrodzkiej 60, już od godz. 9.00. Do rozdysponowania jest 4500 drzewek.  

Opracowała: M.S

www.narew.info| Sprawdź nasz profil na Facebooku

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe