Gala Podlaskiej Marki Roku 2019 [VIDEO]

  • 18.09.2020, 16:51 (aktualizacja 18.09.2020, 16:52)
  • Ł.S. i D.K
Gala Podlaskiej Marki Roku 2019 [VIDEO]
10 września 2020 roku w Operze i Filharmonii Podlaskiej odbyła się finałowa Gala Podlaskiej Marki Roku. To jedna z najstarszych i najbardziej prestiżowych nagród województwa podlaskiego, a same nagrody już po raz szesnasty trafiły w ręce laureatów. Wydarzenie odbyło się w nowej formule, bez udziału publiczności i z uwzględnieniem wszystkich rządowych obostrzeń.

Nowa formuła, bez udziału publiczności i w nowym terminie, ale jednak dalej jest kontynuowana. 10 września 2020 roku w Operze i Filharmonii Podlaskiej już po raz odbyła się finałowa Gala Podlaskiej Marki Roku, jednej z najstarszych i najbardziej prestiżowych nagród przyznawanych w województwie podlaskim. 

Podlaska Marka Roku to także największa impreza promująca zarówno samych przedsiębiorców, jak i całe województwo podlaskiego. Laureaci podkreślali, że przyznana nagroda to docenienie ich wysiłku, a także wielkie wyróżnienie, które motywuje do dalszej pracy. A jednym z nowych aspektów tegorocznej gali były dwie nowe kategorie. Po raz pierwszy nagrody przyznano w Biznesie oraz za Projekt 4.0.

Nagrody Podlaskiej Marki Roku przyznane zostały w dziewięciu kategoriach. W kategorii „Kultura” za serię książek dla dzieci „Żubr Pompik”, triumfował Tomasz Samojlik. Za „Wydarzenie” roku uznano Festiwalu „Rock na Bagnie”. W nowych kategoriach, czyli „Biznes” i „Projekt 4.0.” triumfowali odpowiednio Grupa Chorten oraz Fundacja Regionalna Ekosystem Renowacji. Nagrody Podlaskiej Marki Roku przyznane zostały w dziewięciu kategoriach. W kategorii „Społeczeństwo” zwyciężyły Czwartkowe Obiady u Diabetyków. Tytuł „Produktu Spożywczego” przypadł Wodzie Krynka. Za najlepszy „Produkt Użytkowy” uznano Sklejkę Zakładów Przemysłu Sklejek BIAFORM S.A. „Inwestycją” roku została hala sportowo-widowiskowa Suwałki Arena. W kategorii „Odkrycie” tytuł Podlaskiej Marki otrzymały „Badania nad aktywnością biologiczną grzybów nadrzewnych Puszczy Białowieskiej” prowadzone przez Politechnikę Białostocką i Uniwersytet Medyczny w Białymstoku. Z kolei Podlaską Marką Konsumenta, głosami internautów wybrano księgarnię internetową „Tania Książka”. Ambasadorem Podlaskiej Gospodarki wyróżniono Podlaską Branżę Medyczną. Natomiast „Honorowym Ambasadorem Województwa Podlaskiego” została Jagiellonia Białystok.

Ł.S. i D.K

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe