Bezpieczne „Pierwszaki” ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Łomży [FOTO]

  • 21.09.2020, 09:37
  • Narew Info|www.narew.info|Polub dziś nasz Facebook p
Bezpieczne „Pierwszaki” ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Łomży [FOTO] Fot. J.Sokołowski
18 września uczniowie klas pierwszych ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Łomży wyruszyli na ulice naszego miasta, żeby zdać egzamin praktyczny z bezpiecznego i zgodnego z przepisami poruszania się po nim. Chcieli także pokazać innym, zmotoryzowanym użytkownikom dróg, że bezpieczeństwo dzieci jest bardzo ważne i w okolicach naszej szkoły, kierowcy muszą wykazać się bardzo dużą uwagą, by wszyscy uczniowie bezpiecznie dotarli na lekcje i do domu.

Pierwszoklasiści z dużym zaangażowaniem uczestniczyli w tej nietypowej lekcji. Przez ostatni tydzień na zajęciach w szkole dzieci poznawały przepisy dotyczące pieszych użytkowników dróg, uczyły się rozpoznawać znaki drogowe. Egzamin z bezpieczeństwa zdali wzorowo. Za wykazanie się wiedzą i odpowiednimi umiejętnościami otrzymali od swoich wychowawczyń elementy odblaskowe. Teraz będą bardziej widoczni i bardziej bezpieczni.

Narew Info|www.narew.info|Polub dziś nasz Facebook p

Zdjęcia (6)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe