Kolejni piraci drogowi bez prawa jazdy

  • 21.09.2020, 13:38
  • Narew Info|www.narew.info|Polub dziś nasz Facebook p
Kolejni piraci drogowi bez prawa jazdy
Policjanci z łomżyńskiej „drogówki” zatrzymali prawa jazdy pięciu kierowcom. Mężczyźni przekroczyli dopuszczalną prędkość w obszarze zabudowanym o ponad 50 km/h. Miejsca kontroli drogowej zostały wskazane przez internautów na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa. Policjanci przypominają, że nadmierna  Policjant wydziału Ruchu Drogowego stający przy służbowym motocyklu z laserowym miernikiem prędkości.

 

W piątkowy poranek na radar, łomżyńskich policjantów z Wydziału Ruchu Drogowego, natknął się, 23 – latek z Łomży. Kontroli dokonano w Bożejewie, gdzie mężczyzna jechał z prędkością 112 km/h przy ograniczeniu do 50 km/h. Był to jeden z 96 skontrolowanych kierujacych, podczas piątkowych działań polegajacych na kaskadowym pomiarze prędkości. Wszystkich wykroczeń dotyczących łamania przepisów w tym zakresie było 72.

Następnie, tym razem już w sobotę, jako pierwszy do kontroli został poddany kierowca audi. 23 – letni mieszkaniec Łomży, na Szosie do Mężenina przekroczył dozwoloną, w tym miejscu, prędkość o 55 km/h. Niespełna godzinę później, na ulicy Zawadzkiej został zatrzymany kierujący kią 57 – latek, również z Łomży. Mężczyzna jechał z prędkością 103 km/h, przekraczając tym samym dozwoloną prędkość o 53 km/h. Następnie, już w Śniadowie, policjanci z "drogówki" skontrolowali kierującego mondeo. 46 – letni mieszkaniec Warszawy przekroczył tam prędkość o 59 km/h. Kolejnym zatrzymanym do kontroli za przekroczenie dozwolonej prędkości był jadący przez Miastkowo 43 – latek. Mieszkaniec Łomży, został zatrzymany, po tym jak, swoją kią "pędził" przez miejscowość z predkością 118 km/h. Za popełnione wykroczenia drogowe mężczyznom zatrzymano prawa jazdy. Policjanci apelują o rozsądek na drodze i przypominają, że nadmierna prędkość jest jedną z głównych przyczyn wypadków w ruchu drogowym. 

Narew Info|www.narew.info|Polub dziś nasz Facebook p

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe