Prace studentów Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Książnicy Podlaskiej

  • 22.09.2020, 10:12 (aktualizacja 22.09.2020, 10:15)
  • Ł.S.
Prace studentów Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Książnicy Podlaskiej
W Galerii Parter Książnicy Podlaskiej im. Łukasza Górnickiego w Białymstoku przy ul. Marii Skłodowskiej-Curie 14A, 24 września o godz. 17.00 odbędzie się wernisaż wystawy prac i obrazów studentów Uniwersytetu Trzeciego Wieku, poświęconej uchodźcom.

Wystawa jest częścią dwuletniego, międzynarodowego projektu „Knowledge is the Chance of Acceptance” (KCA), realizowanego w ramach programu Erasmus+. Partnerami projektu są: organizacja MoCa Future Designers z Włoch (Florencja) oraz Global Gelisim Dernegi, turecka organizacja pozarządowa z Ankary.

Wystawę można będzie oglądać w Galerii Parter Książnicy Podlaskiej do 12 października, od poniedziałku do piątku, w godz. 16.00 – 19.00.

Jak informuje Książnica Podlaska im. Łukasza Górnickiego w Białymstoku liczba miejsc jest ograniczona, a o wejściu na wystawę decyduje kolejność przybycia na wernisaż. Wejście od godz. 16.30.

Ponadto, instytucja przypominamy zasady uczestnictwa w wydarzeniach.

- na terenie Książnicy Podlaskiej obowiązuje nakaz zasłaniania ust i nosa

- uczestnik wydarzenia zobowiązany jest do dezynfekcji rąk. Przy wejściu do Książnicy Podlaskiej dostępne są dozowniki z płynem dezynfekującym

- uczestnik wydarzenia zobowiązany jest do zachowania dystansu i stosowania się do poleceń organizatora.

 

Ł.S.

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe