Jarosław Antoniuk nagrodzony przez ZASP

  • 23.09.2020, 08:54
  • Narew Info|www.narew.info|Polub dziś nasz Facebook p
Jarosław Antoniuk nagrodzony przez ZASP
Światowy Dzień Lalkarstwa obchodzony jest 21 marca, jednak ze względu na pandemię uroczystości zostały przeniesione na wrześniowy termin. Wczoraj odbyły się obchody w Białostockim Teatrze Lalek, gdzie mieści się także siedziba POLUNIMA - największej organizacji skupiającej ludzi i instytucje związane z lalkarstwem w kraju. Przyjechali lalkarze z całej Polski.

Podczas uroczystości wręczono m.in. wyróżnienie ZASP Jarosławowi Antoniukowi „w dowód uznania dla Jego osiągnięć artystycznych w dziedzinie sztuki lalkarskiej oraz oddania dla Teatru Lalki i Aktora w Łomży”.

"Proszę przyjąć najserdeczniejsze życzenia z okazji Światowego Dnia Lalkarstwa" - napisał Piotr Gliński - Wicepremier i Minister Kultury i Dziedzictwa Narodowego w liście do lalkarzy odczytanym na początku obchodów.
 

Narew Info|www.narew.info|Polub dziś nasz Facebook p

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe