II Łomżyńskie Forum Seniora w Piątnicy - [VIDEO]

  • 24.09.2020, 14:00 (aktualizacja 24.09.2020, 14:36)
  • Tylko dobre informacje_M_S
II Łomżyńskie Forum Seniora w Piątnicy - [VIDEO]
Pod hasłem „Łomżyński Senior Decyduje” odbyło się II Łomżyńskie Forum Seniora zorganizowane przez Podlaską Federację Organizacji Pozarządowych oraz Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej w Łomży. Podczas spotkania uczestnicy dyskutowali o wspólnej przyszłości czy strategii działania. Ale nie tylko. Spotkanie było okazją do uroczystego wręczenia certyfikatów ukończenia Szkoły Liderów Seniora czy tytułów „Miejsc przyjaznych seniorom”. Honorowy patronat nad wydarzeniem objął Urząd Marszałkowski Województwa Podlaskiego, który reprezentował wicemarszałek Marek Olbryś, powiat łomżyński, Gmina Łomża oraz Telewizja Narew.

 

Patrząc z perspektywy seniorów, ich działalności i zaangażowania w życie społeczne na pewno krzepiące jest to, że planowane są kolejne spotkania w ramach Łomżyńskiego Forum Seniora. Organizatorzy już teraz patrzą w przyszłość i planują wydarzenia, gdzie głos seniorów będzie słyszalny i rozumiany. To właśnie kooperacja wielu podmiotów pozwala przeprowadzać tego typu spotkania.

Tylko dobre informacje_M_S

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe