V Gala Ekonomii Społecznej [VIDEO]

  • 24.09.2020, 15:10 (aktualizacja 24.09.2020, 15:39)
  • Ł.S. i D.K
V Gala Ekonomii Społecznej [VIDEO]
Już po raz piąty odbyła się Gala Ekonomii Społecznej. Inicjatorem uroczystości w „Jędrusiowej Dolinie” w Piątnicy była Podlaska Federacja Organizacji Pozarządowych, a także Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej w Łomży. Było to również podsumowanie zaangażowania działaczy społecznych czy ludzi szczególnie aktywnych w sprawach seniorów.

 Gala Ekonomii Społecznej ukierunkowana jest przede wszystkim na Trzeci sektor, czyli organizacje pozarządowe, które wykonują pracę na rzecz swoich społeczności.

Certyfikaty, a także grawertony wręczały Wiktoria Ciochanowska, Miss Ziemi Łomżyńskiej 2020 oraz Ewelina Gutowska, Miss Nastolatek Ziemi Łomżyńskiej, dla których było to pierwsze publiczne wystąpienie z koroną na głowie.

Gala Ekonomii Społecznej to również okazja do pokazania własnych talentów w innych dziedzinach. Po wręczeniu wyróżnień, wszyscy uczestnicy przenieśli się na parkiet, gdzie prezentowali swoje taneczne umiejętności.

Ł.S. i D.K

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe