Marszałek województwa podlaskiego Artur Kosicki na kwarantannie

  • 26.09.2020, 16:17 (aktualizacja 26.09.2020, 16:28)
  • Narew info | www.narew.info | Polub dziś nasz Facebook
Marszałek województwa podlaskiego Artur Kosicki na kwarantannie wrota podlasia
Izabela Smaczna-Jórczykowska, rzecznik prasowy marszałka województwa podlaskiego poinformowała, iż marszałek województwa podlaskiego Artur Kosicki oraz członkowie jego najbliższej rodziny od wczoraj, czyli 25 września br., zostali objęci kwarantanną. Ma to związek z faktem, że marszałek miał w ostatnim czasie bezpośredni kontakt z prezydentem miasta Suwałk, u którego wykryto zakażenie wirusem Sars-Cov-2. Zarówno marszałek Artur Kosicki, jak i członkowie jego rodziny czują się dobrze.

Na kwarantannie od wczoraj przebywa również radny Sejmiku Województwa Podlaskiego Paweł Wnukowski, który również miał bezpośrednią styczność z prezydentem Suwałk. 

- Pierwsze badanie na obecność wirusa u marszałka dało wynik ujemny. Podczas kwarantanny marszałek województwa wykonuje swoje obowiązki zdalnie - przekazuje Izabela Smaczna-Jórczykowska.

Wicemarszałkowie oraz członkowie zarządu województwa podlaskiego pracują tak jak dotychczas. Praca Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podlaskiego pozostaje więc niezakłócona.

- Jednak tak, jak do tej pory, zachęcamy naszych interesantów do załatwiania spraw przez internet lub telefon. W przypadku konieczności osobistej wizyty w urzędzie, prosimy o wcześniejsze telefoniczne ustalenie terminu wizyty. Przypominam również, że na terenie naszej instytucji istnieje obowiązek noszenia maseczek ochronnych - sygnalizuje rzecznik prasowy marszałka województwa podlaskiego.

 

Opracowała: M.S

Narew info | www.narew.info | Polub dziś nasz Facebook

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe